אודות עו"ד לכל נהג

אודותינו

עצרו בצד בבקשה ותגידו לי בכנות, אתם מכוסים? את עו"ד לכל נהג הקמנו במטרה לשמור על ציבור הנהגים מפני עוולות החוק ובכך לאפשר לכל אחד ואחת לקבל הגנה וייצוג משפטיים בידי עו"ד תעבורה מנוסה. עם מנוי חודשי בעלות של כשקל וחצי ליום אתם מסודרים עם הגנה משפטית מקצועית מהסוג שעד לאחרונה יכלו להרשות לעצמם רק בכירים ועשירים.

הדרך הטובה להגן על עצמינו מפני אכיפת החוק האגרסיבית בישראל היא לנהוג במתינות תוך שמירה על כל כללי הנהיגה. אך אנו רק בני אדם וגם מערכת התחבורה והתעבורה הישראלית רחוקה משלמות, אז מה עושים? נוהגים חכם ומתגוננים!

0001Layer 1

עו"ד לשירותכם בזמינות גבוהה
לאחר שבדקתם ורכשתם רכב בטיחותי, ווידאתם שתקינות הרכב מספקת, הצטיידתם בביטוחים וחגרתם את כולם נשאר רק דבר אחד פתוח לפני שיוצאים לדרך.. עו"ד צמוד. לצערנו אין מדובר בהגזמה שכן, כידוע הכול עלול לקרות על הכביש ואכן קורה כל יום לרבים שנקלעים למצבים מסוכנים המסתיימים בשלילה נזק כספי, נזקי רכוש, נזקי גוף ואף מוות. כשכל כך הרבה מוטל על הכף בכל נסיעה נשאלת רק השאלה, איך לא חשבו על זה קודם? פונים לעו"ד לכל נהג ומקבלים יעוץ מידי בשטח ובמידת הצורך בהמשך ליווי בבית המשפט, וממזערים נזקים.

0002Layer 1

מדינת ישראל מחמירה את תקנות התחבורה
כולנו עשינו מאמץ רב בכדי לקבל רישיון נהיגה. בין היתר בשל האלטרנטיבה המפוקפקת של התחבורה הציבורית שבאמת אינה מגיע לשום מקום ובטח לא בזמן. רישיון ביד הוא חלק מתחושת הביטחון והעצמאות שלנו להגיע לכל מקום ובכל זמן. עם זאת, במדינת ישראל הדרך לפסילת רישיון היא קצרה. שימוש בטלפון נייד, נהיגה תחת השפעת אלכוהול, תאונת דרכים וצבירת נקודות בשל עבירות נוספות הופכת לסיוט שבו אתם מורחקים מהכביש לתקופה ממושכת. בעזרת ייעוץ משפטי מתאים אתם יכולים להמתיק עונשים והכי חשוב להגן על רישיון הנהיגה שלכם מפסילה. כל מה שצריך לפעמים זאת רק עצה קטנה אחת ברגע הנכון והתמונה כולה יכולה להשתנות לטובתכם.

0003Layer 1

אתם יכולים להציל את רישיון הנהיגה שלכם
יחד עם העו"ד התעבורתי אתם מחליטים על כל הפעולות המידיות שיש לעשות מתוך ראייה עתידית של האירוע המשפטי כולו. בשלב זה ואפילו לפניו כבר תקבלו הנחיות ראשוניות כיצד להתנהל באירוע. איסוף ראיות, הצגת טיעונים לשוטר במקום ועוד.

Layer 1

עוזרים לכם להגן על צדקתכם בסכום פעוט
לעיתים אנו חשים שמישהו עשה לעצמו "עבודה קלה" ולא בדק את העניין לעומק. הדבר נכון במיוחד בזירת תאונה שבה יש גרסאות שונות לגבי מה שקרה. המצב עלול להגיע לאבסורד מוחלט שבו דווקא הנפגע יוצא אשם וחש חסר אונים מול דעתו המקצועית של החוקר בשטח. ברגעים קשים אלה מוצאים את עצמם רבים במצב שבו הם נאלצים להוציא כספים רבים עבור חוות דעת נוספות, איסוף ראיות וייעוץ משפטי. בעזרת עו"ד לכל נהג אתם יכולים להילחם על חפותכם באופן אפקטיבי מול המשטרה ובית המשפט מבלי לדאוג לעניינים כספיים עד שהאמת יוצאת לאור.