יצירת קשר

שירות איכותי וזמין לכל נהג במצוקה

אנחנו יודעים כמה מלחיץ עלול להיות אירוע משפטי בדרכים. לכן, חשוב לנו להיות זמינים ולהגיב בו במקום בצורה שקולה ונכונה מתוך הידע והניסיון הרב שרכשנו, וממנו נהנים מאות לקוחותינו. המוקדנים שלנו מנוסים ביותר ויודעים איך כדאי להתנהל בכל אירוע. המוקד שלנו מאויש סביב השעון על מנת לתת לכם מענה מידי הכולל ייעוץ והכוונה וכן הפנייה למאגר עורכי הדין שלנו. לפעמים כל מה שצריך זאת שיחה קצרה עם אדם מנוסה והתמונה בזירת האירוע מקבלת כיוון והיגיון ברור שעוזר לנהג במצוקה להגיב נכון.

0001Layer 1

"מתאפסים" ומגיבים מהר ונכון
איך? קודם כל אתם מתקשרים למוקד שלנו במספר 077-4160050 ופותחים קריאה. מצבים משפטיים תעבורתיים מגיעים בדרך כלל בהפתעה ומלווים לעיתים קרובות בתחושת הלם. שוטר שעוצר אותנו בדרכים ומשבש לחלוטין את התוכניות שלנו, תאונה המלווה בנפגעים, נזקי רכוש, ועוד. מרכיב התגובה במצבים אלה הוא מכריע ובעל משקל רב בקביעת תוצאות האירוע. כשיש אירוע לא צריך לחשוב פעמיים ולא צריך להתלבט, מתקשרים ומקבלים עזרה מידית שיכולה לצמצם נזקים.

0002Layer 1

בוחרים עורך דין תעבורתי
אנו מאמינים שיכולת הבחירה שלכם חיונית להצלחת ההליך המשפטי והשגת תוצאות. זה עניין של אמון ובניית הביטחון של הנהג הזקוק לעזרה הטובה ביותר שניתן לקבל. לכן, אנו מאפשרים לכם לבחור את עורך הדין התעבורתי שלכם ממאגר גדול של עורכי דין מנוסים ושירותיים.

0003Layer 1

בוחרים ב"אסטרטגיה"
יחד עם העו"ד התעבורתי אתם מחליטים על כל הפעולות המידיות שיש לעשות מתוך ראייה עתידית של האירוע המשפטי כולו. בשלב זה ואפילו לפניו כבר תקבלו הנחיות ראשוניות כיצד להתנהל באירוע. איסוף ראיות, הצגת טיעונים לשוטר במקום ועוד.

פרטי התקשרות

אנו זמינים לכל שאלה, בעיה והתייעצות. רוצים לדעת עוד? צרו קשר עכשיו במספר 077-4160050 או השאירו פרטים ואנו נחזור אליכם בהקדם עם הצעה שמביאה שקט נפשי לנהגים רבים בכל הארץ.

טופס יצירת קשר